Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

01.06.2020
Rychlé vyhledávání akcí

HANA HEGEROVÁ 88

 

http://www.forumkarlin.cz

 

Neopakovatelný narozeninový koncert

Dne 20. října 2019 oslaví paní Hana Hegerová, první dáma československého šansonu, své 88. narozeniny. A i vy můžete být součástí velkolepého narozeninového koncertu, kde hvězdy české a slovenské hudební scény zazpívají největší hity z repertoáru této význačné zpěvačky.

Lucie Bílá

Hana Zagorová

Lenka Filipová

Jitka Molavcová

Ondřej Ruml

Patrik Děrgel

Zuzana Kronerová

Katarína Hasprová

Jana Hubinská

Jana Lieskovská

a další

Hudební doprovod - kapela Petra Maláska

Koncert se koná za podpory paní Hany Hegerové.

CTÍM HESLO "NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY". NEVYLUČUJI TUDÍŽ, ŽE TŘEBA NĚKDY V BUDOUCNU JEŠTĚ PŘIJMU POZVÁNÍ, ABYCH V PROGRAMU NĚKOHO JINÉHO VYSTOUPILA JAKO HOST.

Hana Hegerová, idnes.cz, 12. srpna 2011

Když v roce 2011 Hana Hegerová zcela neočekávaně ukončila svoji profesní kariéru, pro její fanoušky to byl doslova šok. Žádné rozloučení, prostě konec. Byť v rozhovoru pro idnes.cz Hana Hegerová nevyloučila, že se ještě někdy na pódiu objevit může. Tentokrát ale už pouze v roli hosta. Zda pro ni bude takovým důvodem právě koncert k jejím 88. narozeninám, to se ukáže na podzim letošního roku.

Významnou událost věnovanou jako poctu Haně Hegerové můžete společně s řadou umělců oslavit na jedinečném narozeninovém koncertě, který sama, dáma československého šansonu, zaštítila.

Nabídka slavných gratulantů bude totiž více než atraktivní!

Lucie Bílá, Hana Zagorová, Lenka Filipová, Jitka Molavcová, Ondřej Ruml, Patrik Děrgel, Zuzana Kronerová, Katarína Hasprová, Jana Hubinská, Jana Lieskovská a další. Všichni jmenovaní si připravili exkluzivně pro tento večer nezapomenutelné hity z repertoáru Hany Hegerové.

O živý doprovod se pak postará kapela klavíristy Petra Maláska. Ve stejném složení, jaké dlouhá léta doprovázelo samotnou Hanu Hegerovou. V rámci této výjimečné události ho navíc doplní smyčcový kvartet. Koncert podpořila také společnost Petrof, největší výrobce akustických pian v Evropě, která zapůjčila špičkové koncertní křídlo Ant. Petrof.

Koncert se uskuteční v neděli 20. října 2019 od 20:00, tedy přímo v narozeninový den, v prostorách pražského Fora Karlín, upravených do divadelního hávu pouze pro tento večer. V prostředí, které Hana Hegerová tolik miluje. Vynikající akustika a komfortní prostředí jsou garancí neopakovatelného zážitku!

Vstupenky od 790,- Kč jsou již v předprodeji na www.hanahegerova88.cz

Nově v prodeji VIP vstupenky do Platinum lounge (1. balkon). V ceně vstupenky welcome drink, nápoje a drobné občerstvení. Místa v první řadě navíc exkluzivní dárek - reprodukce obrazu s hlavním motivem koncert.

Koncert 20.10.2019 VYPRODÁN. K dispozici pouze VIP vstupenky do Platinum lounge (1. balkon vlevo a vpravo). Součástí vstupenky welcome drink, nealko nápoje a po skončení koncertu drobné občerstvení. Navíc jako dárek - exkluzivní reprodukce obrazu s motivem koncertu.

 

TERMÍNY

  20.10.19 20:00

  21.10.19 20:00

 

MÍSTO NA MAPĚ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace