Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

01.06.2020
Rychlé vyhledávání akcí

BARBORA POLÁKOVÁ

 

http://www.forumkarlin.cz

 

Barbora Poláková vydala v loňském roce kritikou vřele přijaté druhé řadové album ZE.MĚ, které si nese jednu ze tří nominaci pro na hudební Ceny Anděl roku 2018. Další dvě nominace získala stávající laureátka třech Andělů v kategorii Skladba roku (za píseň 2-8-5) a Zpěvačka roku. 


Barbora Poláková oznámila termíny koncertního turné pro podzim 2019. Celkem půjde minimálně o 13 v tuto chvíli potvrzených koncertů v prověřených ale i nových destinacích, další termíny ještě budou postupně přibývat. "Vracíme se tam, kde nám bylo dobře a zároveň tam máme i místa, která neznáme. Turné je vždy takový koncentrovaný, soustředěný čas. Těším se na to," vyznává se Poláková.

Jedním z nových míst a jakýmsi pomyslným vrcholem pro ni bude i pražské Forum Karlín, kde zahraje 26. října 2019 a hodlá zde při té příležitosti využít své bohaté zkušenosti z divadelních prken: "Už mi lítají hlavou nápady, co všechno by se tam dalo vymyslet. Tím, že mám dlouholeté zkušenosti v divadle, napadá mě jak to vizuálně, respektive scénograficky pojmout.”

 

TERMÍNY

  26.10.19 20:00

 

MÍSTO NA MAPĚ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace