Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

23.05.2019
Rychlé vyhledávání akcí

Merkádo

 

http://www.merkadofest.cz/

 

Náměstí Jiřího z Poděbrad

 

30. 5. - 31. 5. 2019

 

Merkádo, to jsou především trhy s širokou plejádou exotických pokrmů, nápojů a výrobků z Latinské Ameriky, že Vám z toho budou oči přecházet!

 

Merkádo také sdružuje latinskoamerickou komunitu v České republice a nabízí prodejcům ze zemí tohoto regionu možnost prezentovat svou kulturu a to netypičtější ze všech koutů tohoto svébytného kontinentu.

 

Jako každý rok budete mít možnost užít si tradiční latinskoamerické trhy s bohatou nabídkou exotických jídel, nápojů a řemeslných výrobků od více než 40 prodejců zboží ze Střední a Jižní Ameriky.


Najdete u nás řadu pochutin, které k Latinské Americe neodmyslitelně patří: od kávy, kakaa, chilli a exotického ovoce po jihoamerická vína a koření. Ochutnáte národní jídla z Argentiny, Brazílie, Guatemaly, Kuby, Panamy, Kolumbie, Venezuely, Kostariky, Mexika či Peru. A kromě toho budete mít příležitost opatřit si třeba originální bižuterii, textil nebo bytové doplňky.

Na festivalu nebudou chybět taneční a kuchařské workshopy, capoeira show, hudební vystoupení, bohatá tombola a dvě programová překvapení!

Tak přijďte, těšíme se na vás! :-)

Vstup: zdarma

 

MÍSTO NA MAPĚ

 

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace