Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

19.06.2019
Rychlé vyhledávání akcí

METROpolitní léto hereckých osobností

 

http://https://www.studiodva.cz/

 

7. 6. 2019 – 31. 8. 2019

Letní scéna Vyšehrad

V Pevnosti, Praha 2 - Vyšehrad, 128 00

 

Již 16. ročník Metropolitního léta hereckých osobností letos proběhne od 7. června do 31. srpna 2019 na Letní scéně Vyšehrad, v divadle Studio DVA, Malé scéně a na Letní scéně Tvrz Divice.

 

Hlavním lákadlem vyšehradské scény a divického plenéru bude premiéra legendárního českého muzikálu Starci na chmelu. Chybět samozřejmě nebudou ani osvědčené tituly z minulých let a již podeváté jsou připravena i hudební setkání pod širým nebem. Hrát se bude i na domovské scéně na Václavském náměstí, kde proběhne 6. ročník Léta slovenských hvězd a na Malé scéně, kam připravujeme Léto ochotnických divadel..

 

Představení na Letní scéně Vyšehrad a Tvrzi Divice začínají ve 20.00 hodin, pouze představení Vše o mužích začíná v 19.00 hodin. Do areálu Letní scény Vyšehrad je vstup umožněn vždy 30 minut před začátkem představení/koncertu. Tvrz Divice je otevřena pro návštěvníky vždy hodinu před začátkem představení.

 

Představení se konají i za deště a nepříznivého počasí. Jeviště je vždy kryté a diváci dostávají pláštěnky. V případě chladného počasí je možné si zapůjčit deku za poplatek 20 Kč. (Při dešti se deky nepůjčují.)

 

Informace o konání produkce při velmi nepříznivém počasí obdrží diváci přímo na místě konání. Představení se nikdy neruší předem. Pořadatel si vyhrazuje právo, s ohledem na špatné počasí, odložit začátek představení (max. o 30 minut). O přerušení či zrušení představení rozhoduje výhradně pořadatel na místě.

 

MÍSTO NA MAPĚ

 

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace