Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

19.09.2021
Rychlé vyhledávání akcí

Rakouský ples

 

http://www.rakouskyples.cz

 

Rakouský ples – elegance, skvělá zábava a jedinečná atmosféra vídeňských plesů

 

Přijďte si užít jedinečnou atmosféru jubilejního 20. Rakouského plesu! Rakouský ples se každoročně koná v reprezentačních prostorách paláce Žofín a v současné době je považován za vrchol pražské plesové sezóny. Je tradičním místem setkávání mnoha osobností z oblasti politiky, z podnikatelské i kulturní sféry a neméně atraktivní je i pro mladé tanečníky. Překrásné valčíkové melodie, velkolepé slavnostní zahájení, půlnoční čtverylka pod vedením vídeňského tanečního mistra, vídeňské speciality, sklenka šampaňského a tapas v Taittinger Champagne lounge anebo lahodné koktejly ve Wiener Café Baru, na to vše se můžete těšit. Moderní rytmy Vás pak roztančí na diskotéce v Malém sále.

 

Chybět nebudou ani naši úžasní "taxi" tanečníci, kteří umožní Vašemu partnerovi krátký oddech.

 

Hvězdami letošního jubilejního Rakouského plesu budou nejen špičkoví zpěváci Hana Holišová a český “Frank Sinatra” Jan Smigmator, ale těšit se můžete i na skvělý koncert oblíbené popové skupiny MIG 21 v čele s frontmanem JIřím Macháčkem anebo energické francouzské kapely KIZ. 

Na 20. Rakouském plese dále vystoupí:

 

·         ČNSO (Český národní symfonický orchestr)

·         Orchestr Josefa Hlavsy

·         Vídeňský taneční mistr Michael Hysek

·         DJ Adam Nedvídek

·         Pianista Mário Bihári

 

Těšíme se na shledanou na Žofíně, v pátek 24. ledna 2020 od 20:00 hod.!

 

Vstupenky objednávejte na:

www.rakouskyples.cz

 

MÍSTO NA MAPĚ

 

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace