Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

23.11.2017
Rychlé vyhledávání akcí

RAKOUSKÝ PLES V PALÁCI ŽOFÍN

 

http://www.rakouskyples.cz

 

PŘIJĎTE ZAŽÍT VĚHLASNOU TRADICI VÍDEŇSKÝCH PLESŮ! RAKOUSKÝ PLES V PALÁCI ŽOFÍN 19.LEDNA 2018


Rakouský ples navazuje na věhlasnou tradici vídeňských plesů a do Prahy každoročně přináší kousek vídeňské plesové atmosféry. Koná se v reprezentačních prostorách paláce Žofín a v současné době je považován za vrchol pražské plesové sezóny. Rakouský ples je tradičním místem setkávání mnoha osobností z oblasti politiky, z podnikatelské i kulturní sféry a neméně atraktivní je i pro mladé tanečníky.


Rakouský ples je slavnostně zahajován ve Velkém sále. O tu správnou plesovou atmosféru se bude starat Český národní symfonický orchestr a Orchestr Josefa Hlavsy. Dámám bude opět k dispozici tým skvělých „taxi tanečníků“, který umožní jejich partnerům krátký oddech.

Hvězdou příštího plesu bude Ewa Farna, mladá česká zpěvačka populární u nás i v zahraničí.

Můžete se těšit na pravé vídeňské speciality, sklenku šampaňského a tapas v Taittinger Champagne Lounge anebo na lahodné koktejly ve Wiener Café Baru v přízemí. Moderní rytmy Vás pak roztančí na diskotéce v Malém sále.


Těšíme se na setkání s Vámi!


Více informací na: www.rakouskyples.cz | www.ballderoesterreicher.cz | www.austrianball.cz

 

TERMÍNY

  19.01.18

 

MÍSTO NA MAPĚ

 

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace