Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

20.09.2019
Rychlé vyhledávání akcí

Tradiční řemeslné trhy na Kampě

 

http://https://www.facebook.com/events/2304307536273838

 

Kampa
Praha 1 - Malá Strana, 110 00 

7. 9. 2019 – 8. 9. 2019

První zářijový víkend zpříjemní tradiční řemeslné trhy na Kampě.

V sobotu 7. září a v neděli 8. září ožije pražský rynek na Kampě atmosférou trhu. Již počtrnácté představí svou práci a um keramici. Letos můžete vidět i řezbáře, kožedělce, kudláře, krasohledaře. Občerstvení jako z domácí kuchyně obstará sociální podnik Café Therapy a doprovodný program slibuje divadlo i hudbu v „unplugged“ verzi.

Trhy začínají v 10 hodin a doprovodný program je naplánován od 13 do 19 hodin. Děti i dospělí se mohou těšit na pohádky (Toy Machine zahrají Golema, Ka2 Legendu o sv. Ludmile a sv. Václavu, divadlo Volfi pohádku O ošklivém káčátku). Pro velký loňský úspěch se na Kampu vrátí kouzelní EŇO ŇUŇO (Lukáš Bouzek z Loutek bez hranic). Vrací se i Václav Strasser, jehož duhové bubliny se na Kampě obzvlášť krásně vyjímají. O hudební doprovod se postarají The Brownies, Mário Biháry s Irenou Budweiserovou a Jamair, Mantaban, Dobrovyly a v neděli na závěr Kampu rozparádí Šoulet. 

Vedle kulturního programu budete moci vyzkoušet si jízdu na unikátním bicyklu pro kvadruplegiky, který s týmem SANANIMu již dvakrát absolvoval nejnáročnější amatérský cyklomaraton.

Přáním i cílem organizátorů je oživit půvabnou lokalitu Kampy ryze českým řemeslem a nabídnout nejen turistům, ale především obyvatelům Prahy příjemnou rodinou atmosféru. Tradiční řemeslné trhy pořádá nezisková organizace SANANIM která nejen v Praze zajišťuje komplexní péči o drogově závislé a jejich rodiny a blízké, s cílem pomoci nejen jim, ale i široké veřejnosti – tj. zajišťovat prevenci a snižovat škody způsobené drogami a jejich dopady na společnost.

Akce se koná za podpory Městské části Praha 1.


Vstupné je zdarma.

https://www.facebook.com/events/2304307536273838

 

MÍSTO NA MAPĚ

 

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace