Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

22.03.2019
Rychlé vyhledávání akcí

ANDĚLSKÁ ČAJOVNA

Praha 2, Ječná 26/515,

rezervace: tel. 725 966 712

 

info@andelskacajovna.cz

www.andelskacajovna.cz

 

Otevírací doba: po-pá 14.00-02.00. so-ne 14.00-02.00

 

Akce a novinky najdete na www.andelskacajovna.cz.

 

 

Projekt PROPOJOVÁNÍ
Každý pondělní večer je věnován Projektu PROPOJOVÁNÍ, jehož záměrem je ukázat zajímavé organizace, skupiny či jednotlivce, kteří žijí své sny. Většina společnosti o nich zatím neví, ale už teď dělají velké věci. Můžete se těšit na spoustu zajímavých informací v oblastech přírodního stavitelství, alternativních zdrojů energie, různých způsobech stravování, osobního rozvoje, permakulturních zahrad, kompostování, využití odpadu a také o lidech, kteří dělají své řemeslo poctivým původním způsobem. Jsou připravena promítání a následné besedy na konkrétní témata, kde se můžete odborníků na cokoliv zeptat. Vlastní náměty k projektu, popřípadě dotazy směřujte na radostvtele@gmail.com.

 

NOVÉ JÍDLO V NABÍDCE

Podporujeme raw-stravu. Kromě vynikajícího jahodového raw-dortu na pondělních akcích si můžete každý den pochutnávat na raw stravě v podobě menu zeleninových placiček.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace