Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

22.03.2019
Rychlé vyhledávání akcí

ČAJOVÝ KLUB „DUHOVKA“

Praha 7, Milady Horákové 611/73


Otevírací doba: po-ne: 14.00–23.00

tel.: 605 757 526,

 

cajovna@duhovka.eu,
www.duhovka.eu

 

V naší nabídce můžete nalézt jak sortiment běžný ve většině čajoven, tak i unikátní speciality. Nabízíme oblíbenou přípravu čaje ve stylu kung fu, či tradiční ruský samovar. Velmi oblíbené jsou také čaje louhované v mléce, mezi něž patří na příklad masala.

Jsme přesvědčeni, že to co dělá dobré jídlo, jsou čerstvé suroviny. V naší nabídce jídel najdete oblíbený kuskus, domácí hommos, či čerstvě zapečené panini vždy připravené s péčí a z kvalitních surovin. Pokud máte chuť jen na něco menšího, nabízíme i drobné pamlsky jako čerstvě pražené mandle či slunečnice ve slaných i sladkých variantách, domácí pečivo (muffin, či koláč dle aktuální nabídky), oříšková směs a další dobroty.

V zadní části čajovny je možné posedět nad výbornou vodní dýmkou. Momentálně nabízíme tabáky Nakhla a Fakher, pravděpodobně nejoblíbenější producenty tabáků do vodních dýmek. Nabídku stále rozšiřujeme.

 

Pokud jste zvídaví a rádi se dozvíte něco zajímavého, zajisté Vás zaujme naše nabídka přednášek, kurzů a dalších kulturních akcí, které v klubu pořádáme. Doporučujeme shlédnout náš kalendář akcí, kde jsou všechny události přehledně zaznamenávány, nebo sledovat naší stránku na facebooku.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace