Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

22.03.2019
Rychlé vyhledávání akcí

Černé divadlo Metro

Národní třída 25, Praha 1

Trasa metro A/B – Můstek, B – Národní třída,
tram 6, 9, 18, 22 – Národní třída, tel. 221 085 276

 

e-mail: divadlometro@divadlometro.cz

www.divadlometro.cz

 

Pokladna Divadla Metro je otevřena denně od 10.00 do 20.00

-          Národní 25, Praha 1 (u vchodu do pasáže, vedle KFC)

-          tel. 221 085 201

-          pokladna@divadlometro.cz

-          večerní pokladna u vchodu do divadla otevřena 1 hod před začátkem

 

Představení Černého Divadla Metro jsou autorská a založena na tématu, který je každému člověku blízký, a tím je sám život. Své si z našich představení odnese každý divák, který se rád baví. Bez ohledu na věk či národnost. Divadlo se proto setkává s mimořádně velkým ohlasem doma i v zahraničí. Humorně a zároveň poeticky vykresluje lidský život pomocí výtvarných prvků černého divadla, tance, pantomimy a hudby. Všude je znovu vítáno a žádáno pro svoji sdělnost a jazykovou bezbariérovost, zábavnost a poetiku.

 

Černé divadlo Metro je jediné v Praze, které poodhaluje své tajemství. Po každém představení následuje krátký workshop, během kterého diváci uvidí techniku některých černodivadelních efektů. Oba tituly jsou částečně interaktivní a v rámci workshopu dostanou diváci  možnost  vyzkoušet si roli černodivadelního herce přímo na jevišti.

 

Černé divadlo METRO hraje v současné době dva tituly  LIFE IS LIFE / ŽIVOT JE FAJN a DEJA VU. Představení začínají většinou ve 20.00, délka představení je 80 min. včetně krátkého workshopu. Divadlo je otevřené vždy 30 minut před začátkem představení. Divadlo je klimatizované, sedadla číslovaná, k dispozici je divadelní bar.

 

Aktuální program najdete na našich webových stránkách www.divadlometro.cz

 

Cena vstupenky dospělí 480 Kč, speciální studentská cena je 400 Kč a děti do 10 let 240 Kč.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace