Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

15.10.2018
Rychlé vyhledávání akcí

Divadlo Horní Počernice - Dětem

Votuzská 379/11, 193 00 Praha 20 – Horní Počernice,

 

tel. 281 920 326,

 

www.divadlopocernice.cz,

e-mail: divadlo@pocernice.cz

 

Vstupenky na měsíc březen v pokladně Chvalského zámku (denně od 10 do 16 hodin) nebo on-line na adrese www.divadlopocernice.cz.

Otevřena také pokladna v Divadle Horní Počernice (po – čt od 16 do 18 hodin a hodinu před každým představením pro veřejnost).

 

www.divadlopocernice.cz,

e-mail: divadlo@divadlopocernice.cz

 

V pokladně divadla platit bezhotovostně kartou.

 

Rezervace: Internetové rezervace vstupenek jsou možné první den předprodeje od 18 hodin na www.divadlopocernice.cz a na e-mailové adrese: divadlo@pocernice.cz. Nevyzvednuté vstupenky vracíme do prodeje po uplynutí sedmi dnů od zadání rezervace. Toto omezení se týká i vstupenek na dětská představení. 

 

E-vstupenka: Vstupenky do Divadla Horní Počernice si můžete koupit a vytisknou v pohodlí domova. Internetový prodej spouštíme první den předprodeje v 18 hodin. 

 

Dárkové poukázky: Darujte návštěvu divadelního představení. Poukázky v libovolné ceně jsou v prodeji.

 

Dopolední představení: Dopolední představení jsou zadaná pro školy a školky. Maminky s dětmi je mohou navštívit po předchozí domluvě na tel. 281920326. Jejich přehled najdete na www.divadlopocernice.cz

 

Změna programu vyhrazena

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace