Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

20.10.2017
Rychlé vyhledávání akcí

Dolce Vita

Největší přehlídka sladkostí a sladkých pokrmů – festival Dolce Vita se uskuteční v sobotu 7. října na Smíchovské náplavce. Návštěvníci festivalu budou moci ochutnat nepřeberné množství sladkostí, dezertů a také slaných pokrmů ve „sladkém kabátě“, jako jsou například glazovaná, grilovaná a barbecue masa a také různé druhy omáček od šípkové, perníkové až po švestkovou.

Kromě klasických sladkostí, a v poslední době velmi populárních vaflí, palačinek či makronek, se návštěvníci festivalu mohou těšit také na přehlídku čokolád a zmrzliny. K pití budou mimo skvělé kávy také ovocné šťávy, mošty či americký milk shake. Pro milovníky vína pak bude připravena široká nabídka vín včetně slámových a portských vín nebo sherry.

Prostor představit své dobroty dostanou také amatérské pekařky v rámci akce „Babičky pečou“, na které se spolupracuje s webovým portálem pro aktivní seniory i60.cz.

 

Další informace naleznete na: http://foodevent.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace