Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

18.06.2018
Rychlé vyhledávání akcí

Junior park

Praha 6, Nad Lávkou 847

Vodní nádrž Džbán

 

http://juniorpark.cz/

e-mail: info@juniorpark.cz

 

Otevírací doba: květen až září - od pondělí do neděle 9:00 - 20:00

 

JUNIOR PARK nabídne v Praze nový rozměr rodinné zábavy


Nový zábavní park pro děti i rodiče!  JUNIOR PARK nabízí spoustu báječných outdoorových aktivit pro malé, větší i dospělé návštěvníky a to v Praze na Džbáně. Těšit se můžete na jedinečné venkovní trampolíny, zábavné atrakce,a hlavně skluzavky, jaké jste v Česku ještě neviděli!


JUNIOR PARK je asi jediný zábavní park v Česku, do kterého můžete přijet metrem. Vystoupíte na stanici Nádraží Veleslavín a pak už je to jen 5min.pěšky. Nebo klidně přijeďte vlastním vozem, na parkoviště před JUNIOR PARKEM se jich vejdou stovky. Milovníky motorů a kol potěší nabídka čtyřkolek, elektro vozítek, mini biků, pro děti je připravena dětská autoškola, Segwaye, Hoverbordy a celá řada motorizovaných překvapení.

 

V JUNIOR PARKU platí jednorázové vstupné pro osoby s výškou nad 90cm. Za žádné další atrakce se neplatí. Střídat atrakce, herní prvky, skákat, hopsat a užívat si můžete,kolikrát jen budete chtít a libovolně dlouho, prostě dokud Vás to bude bavit. Pro rodiny s dětmi máme připravené extra zvýhodněné vstupné.

 

V areálu parku najdete kromě zábavy také relaxační a odpočinkové zóny. Pokud chcete, doneste si vlastní deky a piknikové koše, náš park je Vám plně k dispozici. Doplnit energii můžete samozřejmě i u nás, na návštěvníky čeká pestrá nabídka občerstvení přímo na místě.

 

JUNIOR PARK najdete v přímo areálu koupaliště Džbán, takže plavky s sebou.

První červnový den, který už tradičně patří dětem, jsme připravili od 14hodin Dětský den s hity skupiny Maxim Turbulenc a skupinou Maxíci. Každé dítě od nás navíc dostane dárek – volnou vstupenku na příští návštěvu.

 

JUNIOR PARK má otevřeno každý den a to až do konce září. Provozní doba je 9:00-20:00h.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace