Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

16.11.2018
Rychlé vyhledávání akcí

KINO BRASIL

1. - 4. listopad 2018

Bio Oko

 

Idea festivalu Kino Brasil se zrodila v hlavách několika milovníků brazilské kinematografie, kteří se odmítli spokojit s tematicky velmi omezeným výběrem brazilských filmů, které jsou v Čechách známé a běžně dostupné. Třebaže sociální témata a prostředí favel je důležitou osou brazilské kinematografie, existuje mnoho filmů, jimž dominují jiné náměty. Tato díla se do České republiky doposud dostávala jen velice zřídka. V návaznosti na myšlenku spolku Saudade přinášíme českému publiku pestrost brazilského filmu. Festival Kino Brasil představí díla různých žánrů, která v posledních letech zaujala jak v domácím, tak mezinárodním prostředí. Filmové projekce doplní diskuze a tematický doprovodný program. Festival je zároveň příležitostí pro brazilské režiséry prezentovat svou tvorbu v Evropě.

Pátý ročník Kina Brasil proběhne 2. - 4. listopadu 2018 v pražském Biu Oko. Chceme přinést trochu brazilského slunce do českých listopadových dní a nabídnout kvalitní filmový i doprovodný program, který vám umožní ochutnat všemi smysly vzdálenou exotickou zemi. Těšíme se na vás!

 

Další info: https://www.kinobrasil.cz/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace