Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

19.09.2021
Rychlé vyhledávání akcí

Muzeum Smyslů

  Jindřišská 20
110 00 Praha 1- Nové Město

 

  Tel.: +420 608 213 749

  email: info.cz@museumofsenses.com

 

http://muzeumsmyslu.cz/

 

Otevírací doba: pondělí-neděle 9.00-21.00

 

Vstupné: Dospělí: 290 Kč, Děti (od 5 do 15 let): 170 Kč, Rodina: 690 Kč

 

MUZEUM SMYSLŮ je domovem zážitků, které probudí vaše smysly a inspirují vás k tomu, abyste objevovali více, a tedy i více cítili. Zažijte nepředstavitelné, vyzkoušejte si svět plný pocitů a neuvěřitelných optických iluzí a otestujte své smysly v tomto výjimečném muzeu.  V místě, které je jak zábavné tak vzdělávací, bláznivé tak i racionální.

 

MUZEUM SMYSLŮ je interaktivní muzeum, kde se můžete stát součástí expozice! Najdete tu více než 50 exponátů k prozkoumání, od nejrůznějších zkreslených místností přes úžasné instalace po obrázky s optickými iluzemi. Každý z těchto exponátů nabízí příležitost ke kladení otázek a poučení o našich smyslech a vnímání.
 
Váš pohled na věc se po návštěvě změní. Nasednete na horskou dráhu plnou naprosto odlišných dojmů a pocitů. Jste připraveni? Zkoumání neznámého vždycky vyžaduje trochu odvahy. Připustit, že se naučíme něco nového, vždycky vyžaduje trochu odvahy.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace