Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

22.03.2019
Rychlé vyhledávání akcí

PEKLO, NEBE, RÁJ

Praha 3, Bořivojova 43 (zastávka tram. Lipanská)

 

(Lipanskou ul. nahoru, na konci ulice do leva)

Zdá se to daleko, ale fakt není :-), tramvají 26 jste z Kamenické na Lipanské za čtvrt hodiny!

A pokud budete v centru Prahy, máte to k nám ještě blíž, perfektní spojení z Nám. Republiky i z Václavského náměstí, tram. 5, 9, 26.

 

Telefon: +420 222 718 842, 

Otevřeno: po-ne 15.00-23.00

www.pekloneberaj.cz


Čajovna - čajový bar Peklo, Nebe, Ráj v Bořivojově ulici je v tuto chvíli naší druhou čajovnou, ale ne na dlouho. 28. února ukončí svoji činnost (z důvodu rekonstrukce celého domu) původní Čajovna Peklo, Nebe, Ráj v Heřmanově ulici na Praze 7. Po pěti letech se musíme rozloučit s prostory, které jsme sami vybudovali a zkrášlovali. Bylo to naše dítě a neodchází se nám lehce. Nicméně život jde dál... Peklo, Nebe, Ráj se přesunulo na Prahu 3. Snažili jsme se využít všech zkušeností z původní čajovny a ještě je rozšířit.

 

I zde jsme se snažili vybudovat útulné prostředí a opět jsme barevně rozdělili prostory na Peklo, Nebe a Ráj. Najdete u nás ukrytá místa pro dvojice, sezení na polštářích, prostorné sedačky i prostory pro deskové hry. Čekají na Vás pravidelné kvízové večery a Pekelné večery s vodními dýmkami za polovic a plánujeme i večery Deskových her. Protože v původní čajovně stále rostl zájem o čajové studené nápoje, rozšířili jsme zde nabídku o další míchané nápoje. Za krátkou dobu se bezkonkurenčně stalo hitem Bubble tea a Matcha drinky, včetně těch alkoholických. Stále rozšiřujeme nabídku tabáků a náš plán je mít aspoň 150 příchutí stále skladem (a k tomu samozřejmě další novinky). Bude více druhů čerstvých zákusků, a to i takových, které jinde nenajdete :-) Před námi je mnoho dalších plánů, které budeme průběžně uskutečňovat, a to nejen proto, že nás to ohromně baví, ale hlavně proto, abyste měli stále nové a nové důvody k nám přijít!

 

Budeme velice rádi, když přesunem na Žižkov o Vás, naše stálé i občasné návštěvníky, nepřijdeme, a najdete si cestu za námi i tam. Naší snahou bude, aby se všichni, co přijdou do „Bořivojky“, k nám vraceli stejně rádi, jako do naší první čajovny.  

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace