Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

19.02.2018
Rychlé vyhledávání akcí

ŘEMESLA ŽIVĚ 2018

21. - 22. února 2018

Novoměstská radnice

 

Potěžkali jste si někdy kovářské kladivo? Chcete si zkusit práci s dřevem, pískovcem nebo se sklem? Rádi byste si vyzkoušeli modelování šatů, poutkování paruky či filmové líčení? Nebo jste technický tip, který se rád pustí do práce s příklepovou vrtačkou a nahlédne pod ruce autoeletrikáře, mechanika a klempíře?

To vše a ještě více si budete moct vyzkoušet 21. a 22. února 2018 na Novoměstské radnici na festivalu řemeslných workshopů Řemesla živě.

Novoměstská radnice ve spolupráci s odbornými středními školami, učilišti, řemeslníky a řemeslnými spolky zaplní své historické prostory více jak 35 řemeslnými workshopy. Festival je určen všem, kdo mají zájem o řemeslné obory a rádi si prakticky vybraná řemesla vyzkouší.

Během pátého ročníku festivalu řemeslných workshopů si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet tradiční i méně známá řemesla.

Novoměstská radnice ve spolupráci s odbornými středními školami, učilišti a řemeslníky zaplní své historické prostory mnohými řemeslnými workshopy.

Festival je určen všem, kdo mají zájem o řemeslné obory a rádi si prakticky vybraná řemesla vyzkouší.

„Někoho živí hlava, někoho ruce, ovšem nejlepší je, když se spojí hlava s rukama, což si mohou návštěvníci festivalu řemeslných workshopů zažít na vlastní kůži. Také tu bude dobrá příležitost vyptat se odborných mistrů a studentů na vše, co je k danému řemeslu zajímá“ dodává k akci její produkční Bedřiška Kotmelová.

 

Další informace: http://www.nrpraha.cz/program/846/remesla-zive-2018/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace