Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

26.03.2017
Rychlé vyhledávání akcí

Salón piva

16. - 18. března 2017

Výstaviště Holešovice

 

Salón Piva je prezentace domácích a světových craft pivovarů formou placené ochutnávky z degustačních skleniček. Cílem Salónu Piva je prezentovat tradičně vařené pivo jako nápoj, který má svůj příběh, hodnotu a výjimečnost a také poukázat na jeho specifika a různé druhy. Zároveň naučit návštěvníky Salónu Piva porozumět způsobu podávání a konzumace piva, jeho kombinacím s různými druhy jídel apod. Zkrátka povýšit hodnotu tradičně vařeného piva na úroveň, jakou si zaslouží. V roce 2017 Salón Piva překročí poprvé hranice Slovenska a zamíří do Prahy. Vychutnejte si tu výjimečnou atmosféru v nádherné historické budově Průmyslového paláce v Praze. Věříme, že Salón Piva se stane každoroční tradicí a oslavou poctivého řemeslného piva i v Praze, ve městě, které si to zaslouží.

V ceně vstupenky je jedna degustační sklenička, kterou návštěvníci obdrží při vstupu na festival. Prosíme návštěvníky vícedenních vstupenek, aby si na další den/ dny vzali tuto skleničku s sebou!

 

Vstupné:

Vstupné na 1 den: 150 Kč
Vstupné na 2 dny: 250 Kč
Vstupné na 3 dny: 350 Kč

 

 

Další informace na: http://www.salonpiva.beer/akcie/vystava/1/Sk

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace