Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

30.07.2021
Rychlé vyhledávání akcí

Bohemia Voice pořádá vánoční koncert 11. prosince 2019 v pražském kostele Sv. Martina ve zdi

Multižánrové kvarteto při koncertě „Vánoce s Bohemia Voice“ doprovodí kapela Ester Godovské

 

Bohemia Voice, české vokální kvarteto reprezentující crossover žánr v hudbě, pořádá po roce další ze svých vánočních vystoupení. Koncert nazvaný „Vánoce s Bohemia Voice“ se uskuteční ve středu 11. prosince 2019 od 19 hod v pražském evangelickém kostele Sv. Martina ve zdi. Písně ze stejnojmenného alba se ponesou v duchu svátečních Disneyových pohádek a crossoverových skladeb.

 

Návštěvníci koncertu se mohou těšit na písně z premiérového CD pokřtěného na stejném místě v minulém roce. V rámci programu zazní například skladba When you Believe z Prince Egyptského, Země má z Novosvětské symfonie Antonína Dvořáka, část Largo, evergreen Padá sníh (Let it Snow) nebo též ve čtyřhlase působivá Modlitba k Bohu Panny Marie na cestě do Betléma - Breath of Heaven. Kvarteto bude doprovázet čtyřčlenná kapela Ester Godovské.

 

Multižánrové těleso Bohemia Voice propojuje hudební styly a tím spojuje lidi otevřené pro vnímání hudby v její ryzí podstatě. „Náš jedinečný mix swingu, gospelu, popu a především klasické hudby nemá hranice, pouze vkus a tvář vokálního uskupení Bohemia Voice,“ říká Elin Špidlová, zpěvačka z Bohemia Voice. „V písních otevíráme témata Lásky, Víry, jako ozdravného procesu pro lidi, planetu a krásnou, pro nás drahou, českou zem. Navazujeme na úspěšný loňský koncert a těšíme se opět na kouzelnou atmosféru v tomto adventním čase,“ dodává E. Špidlová.

 

Vstupenky jsou k zakoupení v předprodeji na stránkách www.bohemiavoice.com nebo na místě v ceně: 500 Kč pro dospělé, 300 Kč pro děti a seniory.

 

 

O Bohemia Voice

Multižánrové kvarteto Bohemia Voice, propojuje hudební styly a tím spojuje lidi otevřené pro vnímání hudby v její ryzí podstatě. V jejich hudbě se snoubí swing, gospel, pop, Broadway s klasickou hudbou. Jak je již z názvu kvarteta patrné, jedním z impulsů vzniku Bohemia Voice je vlastenecká orientace tělesa, kterou kvarteto letos zpečetilo svým programem Hlasem srdce aneb České, moravské a slovenské lidové inspirace. Čtyřhlasé aranžmá písňových cyklů A. Dvořáka, B. Martinů, L. Janáčka na míru pro Bohemia Voice napsal stálý spolupracovník kvarteta Tomáš Ille. V současné době koncertuje kvarteto s filharmoniemi po České a Slovenské republice v rámci programů Barbra Streisand & Ella Fitzgerald slaví narozeniny a Pocta broadwayským melodiím Leonarda Bernsteina. V roce 2017 absolvovalo turné po Indii u příležitosti výročí vzniku České republiky. V následujícím roce zazpívalo indickému prezidentovi při jeho návštěvě ČR.

Od roku 2015 v Bohemia Voice vedle sebe stojí sopranistka Zuzana Seibertová, mimo jiné sbormistryně v uskupení Elpida, altistka Elin Špidlová, zpěvačka hlavních muzikálových rolí v Praze, basbarytonista Lukáš Sládek, sólista Národního divadla a Bronislav Palowski, přední tenor Pražského filharmonického sboru. V listopadu 2018 vydalo kvarteto své premiérové album nazvané Vánoce s Bohemia Voice. Více informací na www.bohemiavoice.com a Facebooku.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace