Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

21.01.2019
Rychlé vyhledávání akcí

Koupačka za 1 kačku v Aquapalace Praha už jen do konce března!

Přemýšlíte, kam vyrazit s dětmi nebo vnoučaty o březnových víkendech a rádi byste k tomu ušetřili nějakou kačku? Vsaďte na den plný vodních radovánek v nejzábavnějším aquaparku u nás! V Aquapalace Praha mají teď všechny děti do 150 cm vstup jen za 1 korunu. Spěchejte, akce končí 31. března!


A co děti v aquaparku zažijí? Denně, až do 18. března, na ně čeká nabitý animační program ve stylu mořské říše. Holky a kluci se seznámí i vyfotí se skutečnými mořskými pannami! Společně budou soutěžit na nafukovacích krabech ve vlnobití, vyzkouší si AQUA aerobic či synchronizované plavání ve stylu akvabel. Odvážná dítka se mohou vydat po stopách malé mořské víly a zasoutěžit si o dárečky od Bobíka.

 

V aquaparku zažijete nezapomenutelnou koupačku, jízdu na nejdelších toboganech a skluzavkách, mořské vlnobití i báječnou laser show přímo nad vodní hladinou. Hlavně dospělí ocení plavecký bazén, vířivky, relaxační zóny s lehátky a všude dostupné občerstvení. Aquapalace Praha letos slaví jubilejní 10. narozeniny, a proto se prvních 10 000 návštěvníků může těšit na odměnu od Bobíka.

 

Vstupenky Dítě za kačku zakoupíte na pokladnách nebo přímo z domova v e-shopu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace