Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

20.01.2019
Rychlé vyhledávání akcí

Na obřím grilu se bude točit celý býk 21. dubna na dvoře pivovaru Staropramen

Unikátní prostor dvoru pivovaru Staropramen se přemění v sobotu 21.dubna od 10:00 na obří grilovací zónu. Pro návštěvníky bude připravena ochutnávka argentinského způsobu grilování - asado, mexické trhané vepřové, japonské yakatori, gruzínské šašliky, steaky z tuňáka či vietnamská bun cha. Nebudou chybět ani burgery, BBQ nebo selátko na rožni.

Pečeme celého bejka! Na obřím grilu se bude otáčet více jak 400kg vážící býk, ze kterého se připraví více jak 700 porcí šťavnatého hovězího masa. Nenechte si ujít tento neobyčejný zážitek a buďte u toho. Sládkové z pivovaru uvařili pro tuto příležitost pivo, které se nejkratší možnou cestou dostane rovnou k čepu. Dále budete moci ochutnat pivní speciály typu Ale nebo Ipa, mexické nebo belgické pivo. Masa budete moci párovat také s vínem, případně ciderem. Přijďte do pivovaru načerpat inspiraci pro vaše letní grilování.

Kde: Dvůr pivovaru Staropramen, Praha 5 - Smíchov
Kdy: 21.4.2018 - od 10:00 do 19:00
Za kolik: 50,-Kč (děti do 12let a držitelé průkazu ZTP zdarma)

 

Další informace na: http://foodevent.cz/nase-festivaly/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace