Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

24.08.2019
Rychlé vyhledávání akcí

Na prknech Divadla Radka Brzobohatého v koncertní show Freddie vystoupí hvězdy českého muzikálo

Skvělí zpěváci, kamarádi a známé postavy českého muzikálového světa. V koncertní show Freddie bude nově zpívat Jan Kříž nebo Peter Strenáčik. Zazpívají takové hity jako Under Pressure, Friends Will Be Friends nebo The Show Must Go On. Hlavní hvězdou koncertu bude nově Roman Tomeš, od kterého diváci uslyší celkem 21 písní. Další pěveckou posilou koncertu je ostřílený Martin Pošta, muzikálový veterán, který kromě účinkování v nespočtu muzikálů, působil i v kapele Laura a její tygři. Freddie Concert show v režii Karla Janáka se po roce svého úspěšného hraní spouští v novém pěveckém obsazení.

 

Pěvecké výkony jsou podtrženynápaditou choreografií a doprovodem živé kapely. Koncertní show je založená na historických faktech ze životaFreddieho Mercuryho, které režisér Karel Janák konzultoval s Peterem Freestonem, osobním tajemníkem známého zpěváka. Koncert nabytý největšími hity kapely Queen tak zaručuje kromě hudebního zážitku i naprostou autetičnost. Freddie - Concert show v novémv Divadle Radka Brzobohatého od 29. 4. 2019! 

 

https://divadlorb.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace