Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

23.07.2018
Rychlé vyhledávání akcí

Noční orientační hra po pražských věžích se bude konat v pondělí 18. září 2017

Právě věže dělají Prahu Prahou, jsou jich stovky a my se společně pokusíme znát jejich jména a příběhy.

 

Odkud budete obdivovat večerní Prahu? Nahoru půjdete na Emauzy mezi dvě bílé věže, na věž kostela na Pankráci, na jednu z věží Prašná brána, Malostranská mostecká a Staroměstská mostecká, nově si prohlédnete Karlův most z věže Sovových mlýnů, vyšplháte na věž Novoměstské radnice, za doplatek na místě u pokladny v hodnotě 100Kč se na startovní průkaz můžete podívat na Žižkovskou televizní věž, nově se podíváte do největší ze souboru terasových zahrad pod Pražským hradem, do Furstenberské zahrady, komentované prohlídky budou v kostele sv. Havla, na Pražském hradě navštívíte Zlatou uličku. Celý výčet věží se může do zahájení hry mírně pozměnit.


Po Praze se budete pohybovat podle mapy z roku 1938!!!


Soutěžící zdolávají věže v libovolném pořadí dle časů otevření věží dle itineráře, který účastníci obdrží na startu.


Soutěžící čeká spousta nástrah, úkolů a zážitků. Hlavně pak řada netradičních vyhlídek a nejméně 1000 schodů.

 

Prezentace: využijte možnosti v ne 17. 9. od 18 ti do 22 hod. v restauraci v Podskalské celnici na Výtoni, pak budete moci startovat z domova a začít odkudkoli, jinak od 17. hod. 18. 9. na nádvoří Novoměstské radnice, kde je také cíl hry. Na prezentaci obdrží každý startovní průkaz, mapu z roku 1938, itinerář s otevíracími hodinami, popisem a úkoly, turistickou absolventskou vizitku s motivem hry.

 

Začátek hry bude pro všechny v pondělí v 17 hod., cíl do 23 hod. na Novoměstské radnici. Nejpilnější v cíli čeká zlatá kostička.

 

http://www.prazske-veze.cz/ přihlášky, video, foto a další info

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace