Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

04.06.2020
Rychlé vyhledávání akcí

Poslední říjnová sobota bude v Hard Rock Cafe Praha již tradičně zasvěcena oslavě svátku Halloween

Halloweenská party v Hard Rock Cafe!

Speciální brunch pro děti i dospělé, hry a další zajímavé aktivity

 

Poslední říjnová sobota bude v Hard Rock Cafe Praha již tradičně zasvěcena oslavě svátku Halloween. Návštěvníci se tak 26. 10. mohou těšit na strašidelnou halloweenskou party určenou hlavně dětem. Pro malé i velké návštěvníky bude připraven bohatý program plný hrátek a radosti. Nebude chybět soutěž o nejlepší kostým, malování dýní, zdobení donutů nebo čokoládový workshop s Muzeum Chocotopia. Vrcholem programu pak bude pěvecká soutěž o ceny Hard Rock hledá talent. Děti budou mít možnost vyhrát například vstup do bludiště v Hamleys Praha a mnoho dalších cen.

 

Součástí halloweenské party bude také vynikající brunch připravený formou bufetu, který bude obsahovat sladké i slané dobroty. Rodiny s dětmi si budou moci pochutnat třeba na domácích muffinech a palačinkách, anglické snídani, čerstvém ovoci a dalších delikatesách. Dospělí zaplatí za vstup s neomezenou konzumací bufetu 275 Kč, děti pak 195 Kč. Pro děti cena zahrnuje také neomezenou konzumaci vybraných nealkoholických nápojů.

 

Akce proběhne v sobotu 26. 10. od 10:00 do 11:30 hodin, pro rezervaci místa (rezervace nutná) kontaktujte: prague.salescoordinator@hardrock.com.

 

Foto ke stažení zde: https://we.tl/t-P7iUYZqmWc

 

#LilMonstersBall #HRCPrague

 

https://www.facebook.com/events/1136611343394221

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace