Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

21.06.2018
Rychlé vyhledávání akcí

Pozvánka na přednáškové fórum SYMPOSION 2016 v Gymnázium Jana Keplera od 16. do 18. listopadu

Symposion je třídenní intelektuální maraton přednášek, diskusí a workshopů pořádaný ve dnech 16. - 18. listopadu na Gymnáziu Jana Keplera. Z přednášejících přislíbili účast například bývalý ředitel Microsoftu Jan Muhlfeit, analytik Josef Šlerka, historička umění Martina Pachmanová, producent Tomáš Baldýnský, režisér Pavel Štingl či evoluční biolog Jan Zrzavý. Snažíme se, aby akce nebyla politicky ovlivněna, proto nezveme žádné politiky. Na celou akci je vstup zdarma.

 

Rámcové téma pro Symposion 2016 zní: NEMOC

 

Čistota, půl zdraví: Nemoc jako patologický jev, choroba postihující tělo, mysl či společnost a vychylující přirozenou rovnováhu věcí.
Sytý hladovému nevěří: Ne-moc jako absence moci. Ztráta vlády a kontroly nad tělem, identitou, osudem či systémem.
Čeho je moc, toho je příliš: Ne moc jako nepřebytek, umírněnost, minimalismus a zlatá střední cesta.

 

Kromě tematických přednášek si pobyt v naší nemocnici můžete užít také v kavárně s drobným občerstvením, teplými nápoji a aktuálním tiskem. Disponujeme také šatnou na listopadové svršky a pro rodiče nabízíme dětský koutek s hlídáním a hračkami pro menší i větší. Všechny tyto služby můžete využívat denně do konce posledních přednášek. Celý program probíhá až do 23 hodin, poté musí všichni hosté školu opustit.

 

Více informací včetně harmonogramu naleznete na: http://symposion.gjk.cz/index.html

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace