Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

20.06.2019
Rychlé vyhledávání akcí

Před prázdninami bude v Centru Černý Most opravdu rušno

Návštěvníci Centra Černý Most budou mít i v červnu o zábavu postaráno. Před prázdninami je pro ně totiž připraven pestrý program, ve kterém si přijde na své opravdu každý. Dospělí jistě ocení oblíbené letní kino na střeše centra, cestovatelskou přednášku či finále českého poháru ve streetballu. Pro nejmenší návštěvníky je připraven dětský autosalon, ve kterém si mohou vyzkoušet zmenšené verze luxusních automobilů. Jak malí, tak i velcí mohou protáhnout svá těla na speciálním Jóga festivale.

 

Červen v Centru Černý Most

 

·          Červen se v Centru Černý Most ponese v duchu jógy a místa jejího zrodu, Indie

o    Centrum Černý Most již od února podporuje nadační fond Yoga Help a úspěšnou spolupráci se chystá ještě více posílit. Pravidelné lekce dětské jógy v červnu doplní o další program související s touto prastarou pohybovou technikou a kolébkou jejího zrodu, Indií.
Svůj měsíc jógy otevře centrum výstavou  fotografií z indického státu Kérala, která bude trvat po celý měsíc. Na expozici naváže cestovatel Robin Pacis přednáškou nejen o východní filosofii a léčivých technikách. Celá akce pak na sklonku měsíce vyvrcholí unikátním festivalem jógy. Ten si nenechají ujít ani známé osobnosti jako jsou herečky Markéta Plánková, Anna Kulovaná nebo bývalý fotbalový reprezentant Václav Němeček. Program je pestrý a je opravdu na co se těšit

 

 


1. – 3. června – Unikátní dětský autosalon v Centru Černý Most

o    První červnový den patří po celém světě těm nejmenším, slaví se totiž Mezinárodní den dětí. Centrum Černý Most si pro své nejmladší návštěvníky připravilo speciální program. Od 1. do 3. června pro ně ve spolupráci se společností RYCHLYPRESUN.CZ přichystalo první dětský autosalon. Na Central Plaza bude vystavena expozice elektrických autíček inspirovaných vzhledem skutečných modelů od renomovaných světových automobilek. V rámci doprovodného programu proběhnou zdarma testovací jízdy a chybět nebude ani soutěž pro členy věrnostního klubu o dětské elektrické autíčko Audi Q7.

 

·         9. – 10. června – Streetball mania v Centru Černý Most

o    Již po čtvrté v řadě se v Centru Černý Most odehraje závěrečná fáze Českého streetballového poháru. Finálová klání již 18. ročníku turnaje v pouličním basketbalu proběhnou v sobotu 9. a v neděli 10. června. Vyznavači tohoto sportu mohou zápasy sledovat přímo na střeše centra.

·         Letní kino

o    Střecha Centra Černý Most se opět promění v letní kino! Filmový kanál Prima MAX, společnost UPC Česká republika, rádio Kiss a multikino CineStar Černý Most spojí své síly a ve spolupráci s Českou filmovou a televizní akademií budou každý čtvrtek po dobu deseti týdnů promítat ty nejlepší české snímky nominované na cenu Český lev. Svůj provoz UPC MAX kino zahájí 21. června ve 21:00 hodin filmem Bába z ledu od režiséra Bohdana Slámy.

 

o    Prázdninový program letního kina:

§  21. 6. – Bába z ledu

§  28. 6. – Křižáček

§  5. 7. – Nechte zpívat Mišíka

§  12. 7. – Zahradnictví: Rodinný přítel

§  19. 7. – Zahradnictví: Dezertér

§  26. 7. – Lajka

§  2. 8. – Milada

§  9. 8. – Kvarteto

§  16. 8. – Špína

§  23. 8. – Po strništi bos

 

·         Věrnostní program

o    Stále probíhá registrace do věrnostního programu, díky němuž mohou registrovaní zákazníci čerpat speciální výhody připravené přímo pro ně.

 

o    Výhody členství ve věrnostním programu Centra Černý Most

·         Speciální podmínky při akcích – přednostní vstup

·         Stálé celoroční slevy – do vybraných obchodů a restaurací

·         Pozvánky na VIP akce – VIP lounge zdarma

·         Bezplatné služby osobní stylistky či chůvy – po předešlé rezervaci prostřednictvím e-mailu concierge@centrumcernymost.cz. K dispozici v odpoledních hodinách od úterý do čtvrtka.

·         Šatna zdarma – každý den od 9:00 do 21:00 hodin, vedle prodejny Lindex

·         Hodnotné dárky – během eventů, speciální soutěže na Facebooku atd.

 

Registrovat se do věrnostního programu Centra Černý Most je velmi snadné. Žádost lze jednoduše vyplnit v centru u hostesek či pomocí aplikace Centra Černý Most, jež je ke stažení v Apple Store nebo Google Play.

 

 

Více informací naleznete na www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace