Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

23.07.2018
Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o lístky do kina a originální tričko k filmu DUNKERK

Válečné drama DUNKERK nabídne neskutečný filmový zážitek díky speciálním 70mm IMAX kamerám!

 

Výpravné akční válečné drama Dunkerk pochází z dílny vizionářského režiséra Christophera Nolana. V hlavních rolích se diváci mohou těšit na Toma Hardyho, Cilliana Murphyho nebo Kennetha Branagha. Během natáčení tohoto filmu byly navíc poprvé využity speciální velkoformátové IMAX kamery způsobem, který zatím celovečerní film nezažil! Divákovi tak zprostředkují intimitu filmu v maximálním možném zobrazení, které současné technologie nabízí. Speciální formátování umožňuje filmu využít maximální velikost plátna, které se v Praze pyšní rozměry 25 x 14 metrů (350 m2). Film Dunkerk mohou diváci navštívit v pražském kině IMAX od 20. července 2017. Diváky v tomto kině, jako jediné v kontinentální Evropě, čeká projekce na 70mm páse.


Vyhrajte originální tričko a lístky do kina IMAX na film DUNKERK! Vstupenky jsou určeny do kina IMAX, ale dají se využít na jakýkoli film a v celé síti kin Cinema City.

 

Pro zařazení do soutěže je potřeba se stát facebookovým fanouškem stránky Co kdy v Praze, tedy musíte dát like této stránce.

 

 

Soutěžní otázka:

 

Kde se nachází kino IMAX?


a)      Cinema City Atrium Flora

b)      Cinema City Nový Smíchov

c)       Cinema City Velký Špalíček

 

 

Deset vylosovaných šťastlivců získá stylové tričko a lístek, který je určen do kina IMAX, ale lze jej využít na jakýkoli film a v celé síti kin Cinema City.

 

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@cokdyvpraze.cz

Do předmětu uvádějte heslo: KINO


Pro zaslání výhry je nutné uvést svou poštovní adresu, ať víme, kam dárky zaslat!

 

Výherce budeme kontaktovat interní poštou v následujícím pracovním týdnu od ukončení soutěže.

 

Soutěž probíhá od 28. 7. do 1. 8. 2017.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace