Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

23.07.2018
Rychlé vyhledávání akcí

Střecha Centra Černý Most se opět promění v letní UPC MAX kino, projekce budou bavit diváky zdarma

UPC MAX kino zahájí promítáním pohádkové komedie Anděl Páně 2


Střecha Centra Černý Most se opět promění v letní UPC MAX kino, které bude diváky bavit projekcemi deseti českých hraných i animovaných filmů za loňský rok zdarma. Sérii deseti čtvrtečních večerů odstartuje 22. června pohádková komedie Anděl Páně 2. Úvodní promítání bude slavnostně zahájeno ve 20.30 za přítomnosti známých tváří a zástupců organizátorů a partnerů, kteří se na letním kině podílejí.


Ve veřejném hlasování mohli diváci do 31. května vybrat 10 filmů z těch, které byly nominované na Českého lva od členů České filmové a televizní akademie za rok 2016. Prima MAX je tematický filmový kanál, který svým působením přesahuje televizi a podílí se na organizaci vlastního eventu. Jsme velice rádi, že prostřednictvím druhého ročníku UPC MAX kina můžeme podpořit bohatou českou filmovou tvorbu loňského roku, a představit tak 10 nejlepších filmů veřejnosti zdarma,“ uvádí Marek Singer, generální ředitel FTV Prima. Od zahájení promítání bude opět probíhat hlasování o divácky nejúspěšnější český film roku 2016, který následně získá MAX cenu 2016.

 

Kompletní program UPC MAX kina 2017:

Anděl Páně 2 22. 6.
Lída Baarová 29. 6.
Teorie Tygra 6. 7.
Polednice 13. 7.
Rodinný film 20. 7.
Masaryk 27. 7.
Učitelka 3. 8.
Já, Olga Hepnarová            10. 8.
Lichožrouti 17. 8.
Anthropoid 24. 8.

 

Úvodní UPC MAX kino bude slavnostně zahájeno ve 20.30. Partnery akce jsou UPC Česká republika, multikino CineStar Černý Most, Centrum Černý Most a Česká filmová a televizní akademie.

 

Více informací naleznete na www.maxkino.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace