Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

20.07.2019
Rychlé vyhledávání akcí

Velikonoční dílny v Karlínském Spektru

Ve čtvrtek 18. dubna proběhnou v Karlínském Spektru DDM hl. m. Prahy od 14 do 17.30 hodin Velikonoční dílny, na kterých si budete moci nejen obarvit vajíčka a uplést pomlázku.


Bezchybná příprava na Velikonoční pondělí začíná pro holky i kluky na Zelený čtvrtek v prvním patře Karlínského Spektra. Hned na první den školních velikonočních prázdnin pro vás chystáme velikonoční dílny v tradičním i netradičním duchu.

 

Přijďte si vlastnoručně uplést pomlázku a pomalovat vejce. Dále pro vás chystáme velikonoční ozdobu na okno, košíček či klícku na vajíčko a veselými jarními motivy zdobené vypalované prkénko. Také se můžete těšit na praktické sáčky na zeleninu či vlastnoručně vyrobenou hru Rybka. Nebo třeba ozdobu v podobě náušnic, abyste sobě či blízkým udělali radost, protože je v nějakých rodinách zvykem dávat si i o velikonočních svátcích malé dárky.

 

Pokud chcete mít jistotu, že vaše dílny nebudou na místě již vyprodané, doporučujeme si je zarezervovat na rezervace@ddmpraha.cz, na tel.: 222 333 888 nebo v mobilní aplikaci Karlínského Spektra. A to do 17. 4. 2019.

Více informací: Renata Farry, renata.farry@ddmpraha.cz, tel.: 222 333 817

Adresa: Karlínské Spektrum, Karlínské náměstí 7, Praha 8

 

Neváhejte a přijďte se před Velikonoci naladit do svátečního rytmu v dílničkách Karlínského Spektra.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace