Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

03.04.2020
Rychlé vyhledávání akcí

Whitney Houston se opět objeví na pódiu. V Praze bude vystupovat její hologram s původní živou kapel

Zpěvačka Whitney Houston bude po Michaelu Jacksonovi, Roy Orbisonovi, Buddy Hollym nebo Marii Callas další umělkyní, která v podobě hologramu vystoupí v rámci turné po celém světě. Jednou ze zastávek bude 26. března 2020 i pražský Kongresový sál. Pro dosažení maximálně autentického koncertního zážitku nebude na jevišti chybět hudební doprovod její původní živé kapely, zpěváci a tanečníci - vše obklopené velkolepou scénou a osvětlením. Na přípravě turné spolupracují správci pozůstalosti zesnulé zpěvačky s firmou BASE Hologram, pro kterou to bude už čtvrtý počin s virtuálním interpretem. Předprodej vstupenek na show, která si klade za cíl uctít odkaz zpěvačky, je v síti TicketLIVE.

 

Showreel ke stažení: www.dropbox.com/s/0bmrrd2164uvl5w/AnEveningWithWitney_Promoter_01.mov?dl=0

Ukázka The Hologram Tour z produkce Base Hologram: https://youtu.be/WZEKBuzp1BU

 

Hologramová šou nazvaná „Večer s Whitney“ je dílem americké technologické společnosti BASE Hologram, která provozuje unikátní hologramové koncerty. V minulosti se jí podařilo zrealizovat hologramové koncerty Marie Callas či Roy Orbisona a dalších nesmrtelných legend. Po oficiálním udělení souhlasu pozůstalých a bývalého managementu Whitney Houston přichází se svým nejnovějším koncertem, na kterém zazní všechny zásadní hity zpěvačky, včetně Will Always Love You, I Wanna Dance with Somebody (Who Loves Me), How Will I Know, I Have Nothing, The Greatest Love of All nebo Higher Love.

 

„Whitney Houston byla talentem, který nelze popsat slovy. Přesahovala všechny hranice,“ říká předseda představenstva a generální ředitel BASE Entertainment a BASE Hologram Brian Becker. „Projektem The Hologram Tour vytváříme nový typ divadelního koncertního zážitku, jehož cílem je zachytit onu magii. Pokaždé když vstoupila na pódium, vydala ze sebe obrovské charisma a emoce - to je to, co se chystáme přivést k publiku. Je nám ctí, že můžeme v našem projektu její odkaz dále uchovávat,“ dodává.

 

„Víme, že jsme se s BASE rozhodli správně,“ doplňuje Pat Houston, bývalý manažer zpěvačky a dnes generální ředitel The Estate Whitney E. Houston. „Whitney není s námi, ale její hudba s námi bude žít navždy,“ uzavírá.

 

Program a dramaturgie večera vznikla pod taktovkou uznávané choreografky Fatimy Robinson, kterou proslavily mnohonásobné profesionální certifikáty i spolupráce s umělci jako Rihanna, Kanye West či Mary J Blige. „Jsem opravdu poctěna, že jsem dostala příležitost pomoci vystavět show na počest Whitney. Vždy jsem si užívala, když jsem mohla sledovat tuto neskutečnou ženu na jevišti a poslouchat její hlas. Jsem šťastná, že jsem součástí týmu, který chce tento zážitek zrekonstruovat a přinést tutéž emoci její fanouškům,“ říká slavná choreografka.

 

Hologramová šou Whitney Houston projede celý svět. Turné začne v únoru 2020 ve Velké Británii, následně navštíví Belgie, Nizozemsko, Švýcarsko, Německo, Rakousko, Dánsko, Norsko nebo Švédsko. Oznámené jsou už i koncerty v Mexiku a USA. 26. března 2020 unikátní show dorazí i do Prahy.

 

Více o projektu: https://basehologram.com/productions/whitney-houston

Whitney Houston Bio: https://drive.google.com/drive/folders/1deMRW12GytY55sFlFaywxafChZPQIbeO

 

Linky:

 

An Evening with WHITNEY HOUSTON

 

TicketLIVE CZ: https://1url.cz/@WhitneyHoustonCZ

TicketLIVE EUR :   https://1url.cz/@WhitneyHoustonEU

Event : https://1url.cz/@WHoustonLIVE

Instagram : https://1url.cz/@WhitneyINSTA

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace