Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

06.07.2020
Rychlé vyhledávání akcí

Zastavte se v Obecním domě ve Vysočanech v neděli 15. prosince na pravidelnou adventní akci

Přijďte se v předvánočním shonu na chvíli zastavit, vychutnat si adventní atmosféru a odpočinout od předvánočního stresu.

Letošní novinkou bude divadelní představení Dlouhý, Široký a Bystrozraký, které ve vánoční kavárně U Kocoura odehraje ve 14 hodin soubor Divadlo Pro Malý (Martin Matějka a Magdaléna Zimová).

Jako každý rok si můžete vyzkoušet staré rukodělné techniky, užít si bohatý program a dát si něco dobrého ve vánoční kavárně U Kocoura. V uměleckých dílničkách si vyrobíte drobné dárečky, dekorace a ozdobíte perníčky. Celé odpoledne bude provázet vánoční jarmark Na Dvorečku, kde si mimo jiné prohlédnete lektorské výrobky a můžete si tam i nakoupit. O doprovodný hudební a divadelní program se postarají lektoři a žáci z kurzů Divadla Gong, letošní ročník vám zpestří vystoupení našich břišních tanečnic. Můžete navštívit hudební workshop nebo si zazpívat koledy u cimbálu.

Kdy: neděle 15. prosince 13–18 hodin
Kde: Obecní dům ve Vysočanech, Jandova 4, Praha 9 (bezbariérový přístup zajištěn)
CELÁ AKCE JE ZDARMA.

Více informací naleznete zde: http://cokdyvpraze.cz/detail-akce/advent-v-obecnim-dome-20626

Foto: soubor Divadlo Pro Malý, hra Dlouhý, Široký a Bystrozraký

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace