Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze

24.08.2019
Rychlé vyhledávání akcí

Žluté lázně budou fandit hokeji za každého počasí

Fanoušci českého hokeje mohou přijít už od pátku 10. května fandit do Žlutých lázní. Za každého počasí pro ně bude v podolském areálu na břehu Vltavy připravené promítání všech zápasů české reprezentace a dalších vybraných zápasů hokejového mistrovství světa na Slovensku. Šampionát zde bude možné sledovat na osmi obrazovkách na několika místech v areálu i na velké obrazovce na travnaté pláži.

 

Obrazovky s úhlopříčkou 82 centimetrů umístí provozovatelé Žlutých lázní do Tančírny a do prostoru Cool Hunters Point. Velké projekční plátno 3 metry x 1,5 metru bude k dispozici v přilehlém stanu. Ve dnech, kdy se budou promítat večerní české zápasy, navodí atmosféru vždy hodinu před zahájením přenosu Dj. Fanoušky čeká také celá řada soutěží o hodnotné ceny.  

 

Po každém zápase hokejové reprezentace připravili organizátoři after party s tanečními českými i zahraničními hity. V základní skupině od 10. května uvidí fanoušci všechny zápasy českých hokejistů, další utkání podle vývoje turnaje.

 

Přesný rozpis promítaných utkání najdete na www.zlutelazne.cz.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace